Oznamy

Plávame až do 21.12.2018 !

Dátum: .

Milí naši Nemáci, tento kalendárny rok ukončíme tréningami v piatok 21.12.2018.


Kontakt:
PaedDr. Daniela Hrnčárová - 0907 699761

Plávame aj na Gymnáziu Párovská ul.

Dátum: .

Tento školský rok sme začali trénovať aj v bazéne na Gymnáziu Párovská 1 v Nitre. Otvorili sme tam jednu hodinu, ktorá je každú stredu od 16,15 do 17,00 hod. V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt:
PaedDr. Daniela Hrnčárová - 0907 699761

4. ročník "Letných táborov s Nemom" sme úspešne skončili

Dátum: .

Druhým turnusom sme ukončili tohtoročné "Letné tábory s Nemom". Sme nadšení a spokojní s ich priebehom, nevyskytli sa žiadne komplikácie a s deťmi sme si to parádne užívali. Už teraz sa tešíme na 5. ročník, pre ktorý máme v Kaštieli Mojmírovce rezervované opäť dva týždne od 29.7. do 09.8.2019.

Partia z 1. turnusu:


Partia z 2. turnusu:
 

1. ročník „Nemáckych“ plaveckých pretekov (video)

Dátum: .

3. júna sa v našom bazéne SPU Nitra  konal prvý ročník „Nemáckych“ plaveckých pretekov, pri príležitosti MDD, v ktorých vyhral každý, kto plával.
Pretekov sa zúčastnili všetky deti od najmladších kategórií, až po najstarších Nemákov  – teda 15-16 ročných.  Na štarte sa postupne vystriedalo približne 160 detí, ktorým fandili ich rodičia či súrodenci. Všetci tréneri sa v ten deň zahrali na rozhodcov, bazén bol tiež v slávnostnom šate. Napriek obavám, a niekedy aj veľkej tréme deti podali skvelé výkony, plávali ako naozajstní plavci a ukázali tak všetkým, ako majú vodu radi.
Všetky deti tak na záver dostali krásny diplom s uvedeným časom ich odplávanej disciplíny.

1. ročník „Nemáckych“ plaveckých pretekov

Správy a novinky

Prihláste sa na odber noviniek a dôležitých oznamov o škole plávania Nemo...